Notice: Undefined offset: 3 in /sata2/home/users/babytex/www/www.babytex.com.ua/catalog/controller/tltblog/tlttag.php on line 18
Kievstar  +38 (067) 560-16-67
Vodafone  +38 (050) 340-26-94
LifeCell  +38 (063) 797-33-88
City  +38 (0562) 33-52-91

ДИТЯЧІ ЗИМОВІ КУРТОЧКИ

ДИТЯЧІ ЗИМОВІ КУРТОЧКИ

Яку купити дитячу зимову курточку - дуже актуальне питання для всіх батьків з наближенням холодів. Саме дорослі повинні ретельно підходити до вибору курточок.

ВЕРХНIЙ ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ

ВЕРХНIЙ ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ

Зима - це пора розваг на свіжому морозному повітрі, ігри в сніжки, катання на ковзанах, новорічні канікули. Але, крім приємних радощів, не можна забувати про можливість застудитися і захворіти. Тому так важливо купити верхній одяг для дітей зима.

ШКІЛЬНИЙ ПИДЖАК ДЛЯ ХЛОПЧИКА

ШКІЛЬНИЙ ПИДЖАК ДЛЯ ХЛОПЧИКА

Класична шкільна форма для хлопчиків - штани, піджак і сорочка. Цей комплект може бути доповнений жилетом, краваткою, підтяжками і іншими аксесуарами.

ДИТЯЧІ БЛУЗКИ ДО ШКОЛИ

ДИТЯЧІ БЛУЗКИ ДО ШКОЛИ

Кожні уважні батьки знають як важливо прищеплювати дитині почуття стилю з малих років. Уміння одягатися формує смак в подальшому дорослому житті.

ОДЯГ ДЛЯ ШКОЛИ

ОДЯГ ДЛЯ ШКОЛИ

Зовсім скоро почнеться навчальний рік. А це означає, що потрібно скоріше купити шкільний одяг для улюбленого чада.

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ

Кожна дитина, стаючи дорослішими, починає звертати увагу на свій зовнішній вигляд. І це стосується не тільки того, яку дитячий одяг купити, але і побудови фігури.

ФУТБОЛКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

ФУТБОЛКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Футболка - це, мабуть, найпопулярніша літній одяг для дітей. Міська мода немислима без цього одягу. Дитячі футболки купують для малюків різного віку, є футболки для дівчаток і футболки для хлопчиків.

ЛІТНІ ДИТЯЧІ СПІДНИЦІ

ЛІТНІ ДИТЯЧІ СПІДНИЦІ

Літо - довгоочікувана пора року, коли одягу мінімум, але тим не менш, все повинно бути гранично комфортно, естетично і привабливо.

ДИТЯЧІ ЛІТНІ ШОРТИ

ДИТЯЧІ ЛІТНІ ШОРТИ

Ось уже настало літо, а це значить пора запастися легким одягом для Вашого чада. Літня дитяча одяг незамінна для малюків, які так люблять прогулянки та ігри на подвір'ї.

ЛІТНIЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ

ЛІТНIЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ

Літнiй дитячий одяг - це найширша колірна гамма, різноманітність моделей і фасонів. Одяг для дітей на літо виготовлена з легких натуральних тканин, таких приємних на дотик. Інтернет-магазин дитячого одягу БЕБІТЕКС пропонує купити дитячий одяг для літа тільки найвищої якості.

ДЖИНСОВИЙ ОДЯГ ДИТЯЧИЙ

ДЖИНСОВИЙ ОДЯГ ДИТЯЧИЙ

Одягатися стильно, модно і красиво дітям також важливо, як і дорослим. Інтернет-магазин дитячого одягу БЕБІТЕКС пропонує купити джинсовий одяг для дітей найвищої якості.

ДИТЯЧИЙ САРАФАН

ДИТЯЧИЙ САРАФАН

Сарафан - це по праву найкраща дитячий одяг для дівчаток. Дитячі сарафани одночасно прості і красиві, і легкі і строгі. Популярність сарафанів зростає з кожним днем, часом цей одяг для дітей навіть популярніші суконь.