Kievstar  +38 (067) 560-16-67
Vodafone  +38 (050) 340-26-94
LifeCell  +38 (063) 797-33-88
City  +38 (0562) 33-52-91

Труси

Інтернет магазин дитячого одягу БЕБІТЕКС пропонує купити дитячий трикотаж за вигідними цінами у великій різноманітності. Високоякісна дитячий одяг гарантує комфорт і безпеку для шкіри малюків.


Дитячі труси повинні бути виняткової якості. Такий одяг для дітей буде сприяти Нельки хорошому самочувсвтвію, але і гармонійному фізичному розвитку дитини. Основні якості дитячої нижньої одягу: практичність, легкість, натуральність матеріалів, повітропроникність.


Трикотажні труси дитячі мають непосредественний контакт зі шкірою дітей. Щоб не з'являлися попрілості і роздратування, необхідно уважно вибирати дитячий трикотаж від виробника.


Дитячі трусики з практичними властивостями завжди можна знайти в нашому асортименті. Нижній трикотаж представлений також комплектами майка + труси. У нас Ви зможете придбати не тільки дитячий трикотаж, а й інший одяг для дітей: шкільна форма, верхній дитячий одяг, конверти для новонароджених і багато іншого є у нас в наявності.


Наші трусики відрізняються м'якістю і еластичністю полотна, технологія пошиття уникає грубих швів і не обмежує рухи дитини. Дитяча білизна має всі гігієнічні висновки, продукція сертифікована і пройшла строгий контроль якості.


Купити труси, бодкі, комбінезони чоловічки, блузки для дівчаток, плаття для дівчаток, дитячі піжами, сорочки для хлопчиків і іншу дитячий одяг Ви зможете в інтернет-магазині BABYTEX в Дніпропетровську, а також зробити замовлення з будь-якого іншого міста України: Київ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Харків, Донецьк, Чернігів та ін.